30.6.2021

Jídlo v Polné

Všichni máme rádi dobré jídlo. Jídlo si dáme, když máme hlad nebo při jakékoli pracovní nebo společenské události. 
Máme možnost si ho doma uvařit nebo si na dobré jídlo zajít do restaurace, bistra nebo fast foodu.
Pokud žijeme v Polné a okolí, nebo sem jedeme za prací či soukromě a chceme se někde najíst, máme na výběr pár variant gastronomických stylů. Každá zdejší nabídka má své přednosti, výhody a náklonnost zákazníků.

Zámecká restaurace, varianta, kde si můžete dát běžné minutky. Restaurace u Smrčků spolu s restaurací Parlament nabídnou variantu tradičních hotových českých jídel. U Hilsnera vám udělají pizzu. V restauraci Na Krajzontě vám natočí dobré pivko. Na chlebíčky si skočte do bistra U Honslů a na kebab do Kebab Housu.
Poslední a zároveň nejnovější ze zdejších v Polné je restaurace Měšťanský pivovar, kde se nabízí polední menu i sezónní menu s důrazem na kvalitu a pestrost. Zajímavostí restaurace jsou historické, nově zrekonstruované prostory v interiéru i exteriéru bývalého pivovaru. Takže si dobré jídlo v Polné můžete užít v prostředí, které na vás dýchne historii nebo v útulném zahradním dvoře pivovaru. Pokud budete mít při návštěvě čas a zájem, podívejte se na skvost pivovaru – zrekonstruovaný původní pivovarský parostrojní kotel.   
Tím je výčet variant nabídky jídel u konce a nabízí se otázka, zda si Polná nezaslouží širší nabídku a nemyslím tím nabídku párku v rohlíku. Vždyť pochutnat si na dobrém jídle sami či společně je jedna ze základních potřeb člověka. V mnoha zemích a tradicích je pohoštění a hodování nedílnou součástí společenství lidí. I když, takové řízky z domova na lavičce v parku mají také své kouzlo :-). 

Cateringové menu pro firmu Sapeli

10.4.2022 Catering pro firmu Sapeli V naší restauraci Měšťanský pivovar Polná nabízíme soukromým i firemním hostům hostinské služby dle přání. Mezi nabízenými produkty …

Markéta Hrubešová kuchyň

10.4.2022 Markéta Hrubešová v pivovaru Polná Markéta Hrubešová v pivovaru Polná Markéta Hrubešová je nejen česká herečka a moderátorka, ale také výborná …

Wellness v pivovaru Polná

31.3.2022 Zažijte wellness v pivovaru! Wellness! Kdo by odolal nabídce na wellness pobyt. Snad v každém vyvolává představu odpočinku a relaxace v té nejlepší …

REZERVACE

Měšťanský Pivovar Polná

V roce 2018, s novými vlastníky – manželi Pártlovými z Polné přišla nová budoucnost pivovaru. Pivovarský dvůr se otevřel veřejnosti a započala nová epocha dění v prostorách celého pivovaru. S tím přišly i odvážné plány a vizeo restauraci, penzionu, wellness i vaření piva. Ale to již ukáže čas, jak se to vydaří. Směle do toho přejme mnoho elánu a podařené události v pivovaru.

SLEDUJ NÁS

OTEVÍRACÍ DOBA

PONDĚLÍ
zavřeno

ÚTERÝ – ČTVRTEK
11:00 – 22:00

PÁTEK – SOBOTA
11:00 – 23:00

NEDĚLE
11:00 – 20:00

INFORMACE

MAJITEL A PROVOZOVATEL:
Ladislav Pártl

TELEFON:
+420 774 700 401

EMAIL:
lada@pivovarpolna.cz

REZERVACE MÍST V RESTAURACI:
+420 777 720 820

ADRESA

GPS SOUŘADNICE:
49°29’9.651″N, 15°43’10.188″E
Viktorinova 130, 588 13 Polná

turistické a jiné informace

Radnice města Polná

Zábava v okolí

Muzeum Polná

Zámek Polná

Farnost Polná

Turistické cíle

Zábava v Polné

2021 Všechna práva vyhrazena. Design by

Jiří Klíma

Tento příspěvek má jeden komentář

Napsat komentář